3 Farklı Solüsyon

Güçlü ve Kararlı vakum

Dokunmatik Kontrol Paneli Sayesinde Kolay Kullanım

Solüsyon Miktarını ve Vakum Seviyesini Ayarlama

AQUA PEEL 2.0

DERİNLEMESİNE CİLT BAKIMI

1

Aquapeel Nedir?

AquaPeel, eş zamanlı olarak vorteks emisyonlu başlığın merkezi yuvası aracılığıyla ve solüsyon dolgusuyla cildi yumuşatır, peeling yapar ve cilt özünü çıkarır. Hidratlar ve vakum kullanarak ikili emme yuvasıyla atığı boşaltır.

2

3 Farklı Solüsyon

3 farklı medikal solüsyon ile cildin ihtiyaç duyduğu vitaminlerin cilde emilimi ve peeling işlemini ağrısız, acısız ve kısa sürede uygulaması sağlar. Özellikle ciltte bulunan akne ve fazla yağlanmayı giderir. Tıkanık gözeneklerin temizlenmesini ve daha genç görünmesini sağlar.

3

Temileme ve Peeling

AquaAHA, içeriğinde düşük oranda AHA (Alfa Hidroksit Asit) bulunan solüsyon ile Aquapeel cildin ihtiyacına göre 5-10 dakika uygulanır. Ölü dokuların temizlenmesi ve gözeneklerine açılmasını sağlar.

4

Ekstraksiyon

AquaSA, içeriğinde düşük oranda bulunan SA (Salisik Asit) solüsyon ile Aquapeel cildin ihtiyacına göre 5-10 dakika uygulanır. Cildin alt katmanlarına kadar salisilik asitin emilmesini sağlar. Birçok iltihap, cilt rahatsızlığına sebep olan çoğu bakteri ve parazitlerden cildin arınmasını sağlar.

5

Hidrasyon ve Beslenme

AquaMS, içeriğinde yatıştırıcı ve nemlendirici aktif maddelerin bulunduğu solüsyon ile Aquapeel, cildin yatışmasını ve bol nem almasını sağlar.

AQUA PEEL 2.0

ENDİKASYONLAR

aquapeel_cihazboy

Cilt Temizleme

Peeling

Cildi Yatıştırma ve Nemlendirme

Ciltteki Bakteri ve Parazitlerden Arınma

Kolay Kullanım

Ayarlanabilen Vakum ve Solüsyon Seviyesi