Pratik 2 Başlık

InShape, aynı anda birden fazla vücut bölgesini tedavi etmek için 2 başlık ile donatılmıştır.

Hem Kas Hem Yağ İçin

InShape, istemsiz egzersizi gerçekleştirmek için IAMT ile kas üzerinde supramaksimal kasılmalar neden olur. Aşırı egzersiz sonucunda kas, hacim kazanıp güçlenirken aynı zamanda yağ yakar.

Tedavi Bölgeleri

Hem erkek hem de kadınlar için karın, uyluk, kol, kalça ve baldırda kullanılabilir. Bu non-invaziv vücut şekillendirme tedavisi güvenli ve etkilidir.

Farklı Boyutta 4 Kullanım Bandı

Yalnızca InShape tedavisi için sağlanan 4 bant, hazırlık sürecini daha kolay ve daha pratik hale getirir. Bantları kullanarak, başıkları istenen tedavi alanına sıkıca sabitleyin ve hemen tedaviye başlayın.

INSHAPE

HEM KAS HEM YAĞ İÇİN

1

InShape Nedir?

InShape, IamT teknolojisini kullanan yeni nesil bir vücut şekillendirme cihazıdır. IamT ile InShape, zorla kas kasılmalarını tetiklemek için elektromanyetik alan tarafından üretilen süper elektrik darbelerini kaslara uygular. Bu, 20.000 squat veya mekik gibi yoğun bir kuvvet egzersizine eşdeğer otomatik bir reaksiyondur. Tedavi edilen kaslar yeniden şekillenir ve iyileşir. Daha estetik görünüm için karın kaslarının, uylukların ve kalçaların daha sıkı ve güçlü olmasını sağlar.

2

Elektromanyetik Tedavi Nedir?

Elektromanyetik alanın ürettiği güçlü elektriksel uyarıları kullanmaktır. Bu teknoloji kasları uyarmak ve ilgili vücut metabolizmasını hareketlendirmek için kullanılır. Geçmişte, geleneksel olarak daha fazla fizik tedavi ile kas rehabilitasyonu ve kas ağrısı salınımı için kullanılmıştır. Günümüzde bu yöntem özellikle non-invaziv vücut şekillendirme gerçekleştirmek amacıyla tıbbi-estetik kullanımlar için benimsenmiş ve dönüştürülmüştür.

3

IAMT Teknolojisi

IAMT (Akıllı Otomatik Kas Eğitimi), tamamen non-invaziv ve güvenli vücut şekillendirme tedavisini mümkün kılan bir teknolojidir. Elektromanyetik alanın iletken elektriksel uyarılarıyla kas üzerinde güçlü bir stimülasyon oluşturur. IAMT, çevredeki dokulara zarar vermeden kas eğitimi için optimize edilmiştir. Kası otomatik egzersiz yapmaya zorlayarak, tedavi edilen kas dinlenme yapmadan yoğun bir antrenman yapmış gibi aşırı bir iş yükü alır. Geleneksel antrenmanla karşılaştırıldığında, prosedürün kas ve yağ üzerinde istenen etkilere ulaşmak için daha hızlı ve daha kolay bir yol sağlar.

4

InShape`in Yağ Üzerindeki Etkisi

Yağ hücreleri parçalanırken, kaslar büyür. Aşırı kas aktivitesi için vücut kaslara hemen enerji sağlamaya ihtiyaç duyar. Bu amaçla, yağ asitleri ve gliserol parçalanır. Bunlar, ATP (Adenozin trifosfat) olarak kaslara enerji kaynağı sağlar. Parçalanmış hücreler kullanılır ve geri kalanı metabolik süreç yoluyla atılır.

INSHAPE

ENDİKASYONLAR

endikasyonlarler

Vücut Şekillendirme ve Sıkılaştırma

30 Dakika da 20,000 Kas Hareketi

Etkili ve Güvenli

Non-Invaziv

Rahat ve Acısız

Beş Optimize Edilmiş Spor Modu

Pratik 2 Başlık

Yan Etki Yok

Downtime Yok