Güvenlik

GCD Cryogen soğutma sistemi cildin yüzeyini korur. Soğuk hava üfleme.

Günlük Yaşama Çabuk Dönüş

Çeşitlik atış aralıkları ile hassas tedavi hızlı iyileşmeyi sağlar.

Otomatik Kalibrasyon

Hastanın güvenliği için en yüksek önceliğe sahip olarak kesin ve doğru enerji üretimi.

Hızlı Tedavi Süresi

Yüksek voltaj güç kaynaklı 10Hz`e kadar hızlı tedavi uygular.

PENTO 9900

ALEXANDRITE VE ND:YAG LAZER

1

Pento Alexandrite ve Nd:YAG Lazer

Pento, kalıcı epilasyon uygulaması ve vasküler lezyon tedavisi yapan etkili bir sistemdir. Geniş spot büyüklüklerinde daha yüksek enerjileri daha kısa atım sürelerinde gönderir. Bu sayede cilt dokusunun daha derin katmanlarına kadar enerji iletimi sağlanır ve tedavi verimliliği artırılmış olur.

2

Güçlü, Hızlı ve Etkili

3ms`lik kısa bir atışta, atış şekli enerjinin 50J`de bir kare atışa yaklaşır ve 2Hz`de ilerler. 250us`lik kısa bir atışta, atış şekli 4,5J enerjide kare atışa yakınlaşır, 10Hz`de devam eder. Kısa süreli yüksek enerji, cilt üzerindeki yan etkileri en aza indirir ve tedavinin sonucunu mükemmel kılar. Otomatik Kalibrasyon ve başlık spotu tanıma fonksiyonu, minörde ayarlanan değerin tedavi öncesi aralıkta olum olmadığını doğrular.

3

31 Gram Rod

En yüksek ve stabil Alexandrite ve ND:YAG Lazer ışınını üretmek için kullanılmıştır. Sistemde kullanılan en kaliteli parçadır.

4

İkili Dalga Boyu Sistemi

Yüksek hızlı lazer osilasyonu için optimize edilmiş performansla yüksek çıkış stabilitesi. Düşük hata payıyla 24mm’ye kadar olan küre şeklindeki alan boyutu ve çeşitli atım genişlikleri. Performans, kolaylık ve güvenlikle çeşitli lezyonlara geniş uygulama imkanı.

5

Dayanıklı Dizayn

Doğrudan rezonans teknolojisi, hepsi bir arada tasarlanmış Rod odasında istikrarlı ve hassas enerji sağlar, uzun süreli kullanımdan sonra bile güvenli ve üstün tedavi sağlar.

PENTO 9900

ENDİKASYONLAR

is-this-one

Epilasyon

Melazma

Pigmentli Lezyonlar

Tonlama

Çil

Seboreik Keratoz

Cilt Sıkılaştırma ve Yenileme

Kırışıklık

Damarsal Lezyonlar

Rozasea

İnce Kıllarda Epilasyon