40 Dakika da 2 Bölgeye Aynı Anda Uygulama Olanağı

CLATUU Alpha, en zorlu bölgelerde etkili sonuçlar elde etmeyi her zamankinden daha kolay hale getiren genişletilebilir aparat yelpazesiyle donatılmıştır.

En iyi Sonuçlar İçin Geliştirilmiş Teknoloji

CLATUU Alpha`nın geliştirilmiş 360° çevreleyen soğutması tüm başlık boyunca soğutma enerjisi sağlar ve belirlenen tedavi sıcaklığına daha hızlı ulaşmayı mümkün kılar, böylece verimlilik %18`e kadar artar.

Ayarlanabilir Vakum ve Soğutma Seviyeleri

CLATUU sadece %20 daha güçlü vakuma sahip değil, kullanıcıların tedavide hem soğutma hem de vakum seviyesini güvenli bir şekilde ayarlamasını ve hastaya göre özelleştirmesini sağlar.

Kanıtlanmış Etki

Klinik Sonuçlarımız, non-invaziv yağ soğutmanın zamanla adiposit hücre ölümü ve apoptozla sonuçlandığını doğruladı.

CLATUU

SOĞUK LİPOLİZDE ALPHA DEVRİ

1

Soğuk Lipoliz Nedir?

Tüm dünyada güvenle kullanılan bir bölgesel zayıflama ve vücut şekillendirme uygulamasıdır. Clatuu Alpha, soğuk lipoliz mantığıyla çalışan bir sistemdir. Uygulamada özel başlıklar kullanılır. Yağ tabakası yoğunluğu olan bölgelere bu özel başlıklar takıldıktan sonra Clatuu Alpha, vakumlu soğutma aparatları sayesinde yağlanmanın olduğu bölgeleri başlığın içine vakumlayarak yağları dondurmaya başlar. Uygulanan soğuk sayesinde yağların etki mekanizmaları bozulur ve yağlar parçalanır. Parçalanan yağlar, doğal yollarla vücuttan atılarak bölgesel incelme sağlanır.

2

Nasıl Çalışır?

Soğuk Lipoliz, yağ hücrelerinde sadece apoptoza neden olur ve nazikçe ve kademeli olarak yağ tabakasını azaltırken diğer tüm dokuyu korur.

3

Ayarlanabilir Başlık Kolu

CLATUU Alpha’nın başlık kolu, uygulayıcılara çeşitli faydalar sağlayarak tedavi ortamında yardımcı olarak görev yapar. Başlık kolu, ek destek için minder kullanmadan çalışmayı sağlar ve kabloların uzunluğu ayarlanabilir, böylece CLATUU Alpha’yı tedavi alanından rahat bir mesafede çalıştırabilirsiniz.

4

Kolay Depolanabilirlik

CLATUU Alpha soğutma aparatlarını başlıktan kolayca ayırma kolaylığı, doktorların klinik ortamında minimum depolama alanı kullanmasını sağlar.

5

Hedef Noktaya Daha Hızlı Ulaşın

CLATUU Alpha’nın soğutma sistemi, önceki modellere göre hedef sıcaklığı daha hızlı ulaşacak şekilde tasarlanmıştır, bu da hastalar ve doktorlar için bekleme sürelerini azaltarak zaman verimliliğini en üst düzeye çıkarır.

CLATUU

ENDİKASYONLAR

clatuu-cihaz-500x811

Zayıflama ve Vücut Şekillendirme

Yağ Cepleri İçin Çeşitli Aparatlar

2 Bölgeyi Aynı Anda Tedavi Edebilme

AI Başlık

Kolay ve Hızlı Aparat Değişimi

Geliştirilmiş 360° Çevreleyen Soğutma

Çeşitli Bölgeler İçin Optimize Edilmiş Aparatlar

Bilimsel Olarak Kanıtlanmış Etki ve Güvenlik

Başlık Depolama Kolaylığı