İkili Non-ablativ Teknoloji

Secret Duo, ikili Non-ablativ teknolojinin bulunduğu ilk cihazdır. Non-ablativ Erbium Glass Lazer ve Mikro İğneli Radyofrekans Sistemi

Avantajları

Secret Duo, neredeyse hiç downtime olmadan, minimal yan etkilerle daha etkili ve verimli klinik sonuçlar sağlayan tedavi kombinasyonları sağlar.

Kesin Etki

Tedaviden sonraki 1 ay içerisinde hastalarınızın cildi, pürüzsüz ve daha sıkı bir dokuya sahip olacak ve daha sağlıklı, daha genç ve daha taze görünen bir cilde sahip olacaktır.

Minimal Ağrı ve Kontrollü Isı Emilimi

Yüksek kaliteli iğneler, pürüzsüz yüzey kalitesini ve dayanıklılığı sağlar ve hedef bölgelere eşit kapsama alanı altında homojen enerji dağıtır. Bununla beraber çevredeki dokularda istenmeyen hasarı ve eşit dağılmayan pıhtılaşmayı da önler.

SECRET DUO

FRAKSİYONEL 1540NM ERBİUM GLASS LAZER + MİKRO İĞNELİ RF

1

1540nm Erbium Glass Fraksiyonel Lazer

Non-ablativ fraksiyonel lazer ışını, dermise birden fazla sütun halinde iletilir ve öncelikle dermal suyu hedef alır; bu, epidermal katman üzerinde hiçbir ablativ etki olmaksızın kolajen ısınmasını ve dermal yeniden yapılanmayı tetikler. Yüzey yenileme işlemi, ablativ lazerlere kıyasla daha hızlı iyileşmeye ve ameliyat sonrası yan etkilerin daha az olmasını sağlar.

2

Altın İğneli Radyofrekans Sistemi

Gelişmiş mikro iğneleme bipolar RF teknolojisi, yüz ve vücuttaki foto-yaşlanma ve yara izlerine yönelik tedavi etkisini artırmak için en iyi tıbbi sınıf iğne başlığı aracılığıyla seçici olarak ayarlanmış derinliklere (0,5 mm ila 3,5 mm) hassas bir şekilde kontrol edilen RF enerjisi gönderir.

3

SmartCure

SmartCure akıllı elektro kalem, tek elektroliz iğnesi ve çeşitli nokor iğneleri ile bir araya gelerek ince damarlar, akne, kırışıklıklar ve yara izlerine kadar daha geniş bir uygulama yelpazesi için çeşitli termo-koagülasyon tekniklerine olanak tanır.

4

Hızlı ve Kolay Uygulama

Tarama teknolojisi, 1 x 1 mm’den 10 x 10 mm’ye kadar kolayca ayarlanabilen tarama boyutu ile çeşitli tedavi bölgelerini kapsayan hızlı tedaviyi mümkün kılar. Ayrıca tamamen kişiselleştirilebilir desenleri, endikasyonların şekline bağlı olarak daha fazla tedavi seçeneğine olanak tanır.

5

Daha Az Downtime ve Etkili Tedavi

Çoklu Alt atımlar, epidermal katmana gereksiz zarar vermeden daha iyi iyileşme süreci için çevredeki dokuda daha az ısı dağılımı ve daha az termal hasar ile daha derin nüfuza izin verir.

SECRET DUO

ENDİKASYONLAR

Secretduo_cihazboydan

Non-ablativ Cilt Yenileme

Aktif Akne

Atopik Skar

Akne Skarı

Kırışıklık Azaltma

Cilt Sıkılaştıma, Toparlama

Tonlama

Ameliyatsız Yüz Germe

Cilt Yenileme

Gözenek Küçültme

Yüzeysel Damarsal Lezyonlar

Stria