QMR ile Doğal Yenileme

QMR frekanslı elektrik alanı, fibroblastlar tarafından yeni kolajen ve elastin liflerinin üretimini uyarır. QMR ile cildimizin destekleyici yapısı olan bu önemli bileşen proteinlerin üretimini artırmak için cilt uyarılır.

Özel QMR Dalgası

Corage, oluşan rezonans enerjisi için 4MHz ~ 64MHz frekansları yayar.

Tıbbi kullanım için QMR uygulaması

Başlangıçta QMR ilk aşamada ağrı kontrolü ve yara iyileşmesi için kullanıldı. Artık bu mekanizma, hücre yenileyici etkileriyle estetik amaca doğru genişliyor.

3 Farklı Başlık ve Eldiven

• Vakumlu Başlık: Germe ve Sıkılaştırma
• Plasma Roller: Akne, Tonlama ve Skar
• Seramik Başlık: Yenileme ve Sıkılaştırma
• Eldiven: Lenfatik drenaj ve masaj

CORAGE 2.0

YENİ HÜCRE ÜRETİMİ İÇİN 16 FREKANS

1

Corage Nedir?

Güncellenmiş QMR teknolojisi ile dalgayı dermis ve hücre zarının tabanına gönderir. Bu yoğun dalga epidermiste cildin yeniden canlanması ve kolajenin yeniden şekillenmesi ile büyük sıcaklık efekti gerçekleştirir.

2

Nasıl Çalışır?

Corage, hücrelere ve hücre dışı maddeye rezonans dalgası göndererek aktivasyon faktörü ve büyüme faktörünü, hücre aktivasyonunu, hücre yenilenmesini doğrudan sağlayan bir ekipmandır. Corage’ın ana mekanizması iki etkiye ayrılmıştır. Birincisi, verici rezonans dalgaları yoluyla cilt dokularında çeşitli bileşenler oluşturan moleküllerin kombinasyonuna bir rezonans enerjisi iletmektir. İkincisi, 4~64MHz elektromanyetik dalgaları rezonansla aynı anda ileterek hücre içi ve hücre dışı materyaller üzerinde elektromanyetik etkiye sahip olmaktır.

3

QMR Dalgası

QMR dalgası, 4MHz’den 64MHz’e (4MHz’in katları) kadar 16 farklı tepe dalgasına sahip özel hamonize frekans spektrumudur. Rezonans frekansı ile insan empedansından daha az etkilenir, böylece bu enerji hücre metabolik aktivitesi için transmembrane potansiyelini etkileyebilir.

4

Corage Etkisi

• Membran potansiyelinin değişimi, Membran depolarizasyonu
• İç ve Dış Hücresel Matriks Faaliyetlerinin Artırılması
• Hücre içi sinyal yolunun aktivasyonu
• Vazodilatasyon, Lenfatik aktiviteyi artırın
• Kas liflerinin kasılması (Egzersiz etkileri)

5

Yeniden Hücre Üretimi

QMR teknolojisinin orjinal, benzersiz olmasının tek nedeni 16 değişik frekans üretmesi değil, genel RF cihazlarından daha yüksek MHz`e sahip olmasıdır. Birçok RF cihazı 0,51MHz ile 1MHz arasında tek frekans kullanıyor. Fakat Corage, 4MHz ve 64MHz arasında 16 dan fazla frekans üretiyor. Bu şekilde doğal hücre hareketini uyarıyor ve yeniden üretim yapıyor.

CORAGE 2.0

ENDİKASYONLAR

corage_cihazsol

Epidermis ve Dermisin Yenilenmesi

Dermisin kalınlığının arttırılması (0.2~0.3mm)

Kırışıklık Azaltma

Cilt Dokusunun İyileştirilmesi

Akne, atopik reaksiyon, Balık Pulu Gibi Sorunların İyileştirilmesi

Cilt parlatma, Tonlama, Yüzde hacim artışı

Doğal Sonuçlar

Downtime Yok

Ağrı Yok, Anestezi Yok