Çok Uygulamalı Çalışma

Fraksiyonel CO² lazer teknoloji kombinasyonu çok çeşitli yüz,vücut ve genital estetik tedavilerinin daha etkili gerçekleştirilmesini ve yan etkileri azaltarak çoklu uygulama imkanlarını mükemmel kılar.

Kolay ve Güvenli

Fraxis CO² Lazer tıbbi ve estetik endikasyonlar da maksimum sonucu elde etmek için enerjiyi hedeflenen bölgeye stabil ve kusursuz bir şekilde gönderen CO² LAzer sistemidir. Kullanımı kolay ve güvenlidir.

Opsiyonel Başlıklar

İsteğe bağlı Cerrahi ve Jinekolojik Başlıklarla çok çeşitli klinik endikasyonlara göre kolayca yükseltilebilir.

Güçlü Başlık Özellikleri

• True 30W – Yüksek Güçlü Lazer Kaynağı
• 100 Micron – İdeal Hasar Çapı
• 6 Farklı Tarama Şekli
• Daha Az Acılı ve Hızlı iyileşme

FRAXIS

FRAKSİYONEL CO2 LAZER

1

CO² Fractional Laser

Gerçek 30 watt temelli yüksek güçlü CO² Fraksiyonel Lazer tarayıcı, kısa atım süresinde homojen ve stabil ışın kalitesi sağlar ve üstün ablativ termal etkisi epidermisin yeniden yapılanmasını ve dermisin rejenerasyonunu tetikler. Ayrıca, optimum ışın boyutu olan 100 mikrometre, iyileşme süresini ve PIH riskini en aza indirerek optimal tedavi sonucu sağlar.

2

Jinekolojik Başlık

Jinekolojik Başlık, geniş bir kadın hastalıkları yelpazesi için hızlı, güvenli ve son derece etkili minimal invaziv bir prosedür sunar. Jinekolojik Başlık, vajinanın duvarına (8x8mm) kolajen ve elastin liflerinin neoformasyonu ile vajinal bağ dokusunun yeniden yapılanması için CO² lazer ışınının dikey iletimini sağlayan 90° yansıtıcı aynaya sahiptir ve çevredeki dokulara zarar vermez.

3

Cerrahi Başlık

Ayarlanabilir çoklu dot boyutu (0.2mm ila 1.3mm) olan akıllı Cerrahi Başlık, hızlı, temiz ve hassas kesiler ve doku koagülasyonu sağlayarak yüzeysel lezyonlar (keratoz seborröik, lentigo gibi…) veya siğil üzerinde daha doğru tedavi yapılmasını sağlar.

4

I-Stack

Çevre dokulara minimal zarar vererek, tekrarlanan birikme fonksiyonu ile daha düşük enerji kullanarak en derin fraksiyonel ablativ etkiyi sağlamak mümkün hale getirilir. Bu özellik özellikle derin sivilce izleri, yanık izleri ve çeşitli çukur izler için kullanılır. Uygulayıcılara endikasyon ve hastanın iyileşme süresine olan toleransına göre optimal tedavi sunmalarını sağlar.

FRAXIS

ENDİKASYONLAR

fraxis_cihaz_yandan

Tonlama ve Yapılandırma

Cilt Sıkılaştırma

Germe ve Beyazlatma

Akne Lekeleri ve Skarları

Gözenek Küçültme

Yüz ve Boyun Toparlama

Cilt Yenileme ve Beyazlatma

Kırışıklı Azaltma

Lentigo, Siğil, Çil

Göz Kapağı Sıkılaştırma

Nevüs, Nasır, Ksatelazma

Vajina için Daralma

İdrar Kaçırma ve Renk Açma