Çoklu Uygulama

CO² lazer ve Mikro İğne Fraksiyonel RF teknolojisinin ideal kombinasyonu olan Fraxis Duo, tedavinin etkisini artırıp yan etkilerinin azaltarak, yüz ve vücut estetik tedavilerini çok daha geniş bir yelpazede ele alarak mükemmel kılar.

Opsiyonel Başlıklar

İsteğe bağlı Cerrahi ve Jinekolojik Başlıklarla çok çeşitli klinik endikasyonlara göre kolayca yükseltilebilir.

Kanıtlanmış Etki

Tedaviden 6 ay sonra, patolojik incelemede Mikro İğneli radyofrekans ile tüm dermisin dermal yeniden şekillenmesi (kolajen ve elastin ile orsein boyama) kanıtlanmıştır. CO² lazer yeniden şekillenmesi sadece yüzeyseldir.

İğne Kartuşları

MTR-AC C25, 25`li yarı izolasyonlu iğne, deri altından yüzeye doğru azalan termal etki sağlar (10×10)mm. MTR-AC C64, 64`lü tam izolasyonlu iğne, derin ve yüzeysel yüksek termal etki sağlar (17,5×17,5)mm.

FRAXIS DUO

ESTETİK VE TEDAVİ BİR ARADA

1

İkili Fayda

CO² Fraksiyonel lazer yoğun yüzeysel uyarım sağlarken, mikro iğne fraksiyonlu RF daha yüksek hacimli ısıtma ve derin ısı yayılması sağlar. Çift enerji ve çeşitli modlar, uygulayıcıların endikasyonlara bağlı olarak en etkili tedaviyi kolayca seçmelerine ve tek başına veya birleşik tedavilerle yara izleri ve kırışıklıklarda üstün sonuçlar elde etmelerine olanak tanır.

2

Mikro İğneli Fraksiyonel RF

Gelişmiş Mikro İğne bipolar RF teknolojisi, en ince tıbbi sınıf iğnesi ile kesin kontrollü RF enerjisini seçilmiş derinliklere (0.5mm ila 3.5mm) hassas bir şekilde ileterek yüz ve vücuttaki foto yaşlanma ve yara izleri için tedavi etkisini artırır. Ayrıca, adım motoru tabanlı başlık, son derece hafif yapısıyla pürüzsüz iğne iletim yeteneği sunarak hem uygulayıcılar hem de hastalar için konforlu tedavi imkânı sağlar.

3

Cerrahi Başlık

Ayarlanabilir çoklu dot boyutu (0.2mm ila 1.3mm) olan akıllı Cerrahi Başlık, hızlı, temiz ve hassas kesiler ve doku koagülasyonu sağlayarak yüzeysel lezyonlar (keratoz seborröik, lentigo gibi…) veya siğil üzerinde daha doğru tedavi yapılmasını sağlar.

4

CO² Fractional Laser

Gerçek 30 watt temelli yüksek güçlü CO² Fraksiyonel Lazer tarayıcı, kısa atım süresinde homojen ve stabil ışın kalitesi sağlar ve üstün ablativ termal etkisi epidermisin yeniden yapılanmasını ve dermisin rejenerasyonunu tetikler. Ayrıca, optimum ışın boyutu olan 100 mikrometre, iyileşme süresini ve PIH riskini en aza indirerek optimal tedavi sonucu sağlar.

5

Jinekolojik Başlık

Jinekolojik Başlık, geniş bir kadın hastalıkları yelpazesi için hızlı, güvenli ve son derece etkili minimal invaziv bir prosedür sunar. Jinekolojik Başlık, vajinanın duvarına (8x8mm) kolajen ve elastin liflerinin neoformasyonu ile vajinal bağ dokusunun yeniden yapılanması için CO² lazer ışınının dikey iletimini sağlayan 90° yansıtıcı aynaya sahiptir ve çevredeki dokulara zarar vermez.

6

I-Stack

Çevre dokulara minimal zarar vererek, tekrarlanan birikme fonksiyonu ile daha düşük enerji kullanarak en derin fraksiyonel ablativ etkiyi sağlamak mümkün hale getirilir. Bu özellik özellikle derin sivilce izleri, yanık izleri ve çeşitli çukur izler için kullanılır. Uygulayıcılara endikasyon ve hastanın iyileşme süresine olan toleransına göre optimal tedavi sunmalarını sağlar.

FRAXIS DUO

ENDİKASYONLAR

fraxis_cihazboydan

Tonlama ve Yapılandırma

Cilt Sıkılaştırma, Germe ve Beyazlatma

Akne Lekeleri ve Skarları

Gözenek Küçültme

Yüz ve Boyun Toparlama

Cilt Yenileme ve Beyazlatma

Kırışıklı Azaltma

Lentigo, Siğil, Çil, Nevüs, Nasır, Ksatelazma

Yüzeysel Damarsal Lezyonlar

Stria (Çatlaklar)

Göz Kapağı Sıkılaştırma

Vajina için Daralma, İdrar Kaçırma ve Renk Açma