Avantajları

Secret Duo, neredeyse hiç downtime olmadan, minimal yan etkilerle daha etkili ve verimli klinik sonuçlar sağlayan tedavi kombinasyonları sağlar.

Kesin Etki

Tedaviden sonraki 1 ay içerisinde hastalarınızın cildi, pürüzsüz ve daha sıkı bir dokuya sahip olacak ve daha sağlıklı, daha genç ve daha taze görünen bir cilde sahip olacaktır.

Minimal Ağrı ve Kontrollü Isı Emilimi

Yüksek kaliteli iğneler, pürüzsüz yüzey kalitesini ve dayanıklılığı sağlar ve hedef bölgelere eşit kapsama alanı altında homojen enerji dağıtır. Bununla beraber çevredeki dokularda istenmeyen hasarı ve eşit dağılmayan pıhtılaşmayı da önler.

Daha Az Downtime ve Etkili Tedavi

Çoklu Alt atımlar, epidermal katmana gereksiz zarar vermeden daha iyi iyileşme süreci için çevredeki dokuda daha az ısı dağılımı ve daha az termal hasar ile daha derin nüfuza izin verir.

SECRET RF

FRAKSİYONEL RADYOFREKANS

1

Secret RF

Secret RF Mikro İğneli RF teknolojisi downtime süresi olmaksızın hızlı toparlama ile cildi derinlemesine şekillendirmek için koagülasyon, protein denetürasyonu ve volumetrik ısınma sağlar. Gelişmiş Mikro İğneleme yapan bipolar RF teknolojisi, foto-yaşlanma, yüz ve vücuttaki yara izlerinin tedavi etkisini artırmak için en etkili tıbbi iğne başıkları ile özellikle ayarlanan derinliklere (0,5mm ile 3,5mm) hassas bir şekilde kontrol edilen RF enerjisi uygular.

2

Altın İğneli Radyofrekans Sistemi

Gelişmiş mikro iğneleme bipolar RF teknolojisi, yüz ve vücuttaki foto-yaşlanma ve yara izlerine yönelik tedavi etkisini artırmak için en iyi tıbbi sınıf iğne başlığı aracılığıyla seçici olarak ayarlanmış derinliklere (0,5 mm ila 3,5 mm) hassas bir şekilde kontrol edilen RF enerjisi gönderir.

3

Nasıl Çalışır?

Secret RF hassas 2MHz iki kutuplu RF kullanır. Bu teknolojide bulunan Mikro İğneler epidermisteki hasarı minimuma indirmek için güçlü ve sinerjik efekt sunar. Hassas şekilde kontrol edilen RF enerjisi derinlik 0,5mm`den 3.5mm`ye kadar olan patentli yalıtımlı ve yalıtımsız iğneleri ile subdermal efekte ve derin dermal pıhtılaşmaya neden olur. Çok büyük ısıya ve doğal yapısını bozabilme özelliğine sahip, bu derinin yeniden modelleme yapabilmesi için subdermal ve dermal katmanların fibroblastını uyarır. Tüm cilt tiplerine uygundur.

4

SmartCure

SmartCure akıllı elektro kalem, tek elektroliz iğnesi ve çeşitli nokor iğneleri ile bir araya gelerek ince damarlar, akne, kırışıklıklar ve yara izlerine kadar daha geniş bir uygulama yelpazesi için çeşitli termo-koagülasyon tekniklerine olanak tanır.

SECRET RF

ENDİKASYONLAR

secret_cihaz_boydan

Non-ablativ Cilt Yenileme

Aktif Akne

Atopik Skar

Akne Skarı

Kırışıklık Azaltma

Cilt Sıkılaştıma, Toparlama

Tonlama

Ameliyatsız Yüz Germe

Cilt Yenileme

Gözenek Küçültme

Yüzeysel Damarsal Lezyonlar

Stria

SECRET ALTIN İĞNE HAKKINDA

UZMAN GÖRÜŞLERİ