Makro ve Mikro Teknolojilerinin Mimarı


Çeşitli Atış Modları

• Point Atış
• Çift Yönlü Lineer Atış
• Dairesel Point Atış
• Dairesel Lineer Atış

Çoklu Atım Modları

Mikro atım teknolojisiyle mevcut TCP`yi 25 kat daha ince hale getiren teknoloji, tedavi alanına ek enerji iletir ve yoğun tedaviyi mümkün kılar.

Çoklu Derinlikli Kartuş Seçeneği

3 başlık & 10 değiştirilebilir kartuşlar

Ultra-Güçlü Başlık

Dönüştürücüyü optimum düzeyde küçültmeye yönelik teknoloji.

ULTRAFORMER MPT

MAKRO VE MİKRO TEKNOLOJİLERİNİN MİMARI

1

MMFU, TCP Kalitesi

Doğru ve tutarlı TCP (Termal Pıhtılaşma Noktası) kalitesi oluşturmak, MMFU (Makro ve Mikro Odak) ekipmanının performansını belirler. Birçok doktorun ULTRAFORMER`ı tercih etme nedeni, ürettiği TCP kalitesinin mükemmel olmasıdır. Yeni bir Ultraformer serisi olan MPT, TCP üretme yöntemini mikro birimlere bölen ve hassas TCP kalitesi oluşturmak için teknolojiyi aşan bir güvenlik sağlar ve MMFU verimliliğini en üst düzeye çıkarır.

2

MMFU Termal Enerji

Hedeflenen katmanlar da yaklaşık olarak 65.4°C ısı üretir, doğal pıhtılaşma ve yara iyileşme süreçlerini tetikleyerek epidermis altında kolajen yenilenmesini uyarır.

3

Kısa Tedavi Süresi

Normalden 2,5 kat daha hızlı Dönüştürücüler, Transducer geri dönüş süresini ortadan kaldırır. Böylelikle üst düzey Dönüştürücüler uygulama konforunu ve klinik sonuçlarını en üst düzeye çıkarmış olur.

4

Ultra Güçlü Başlık

ULTRAFORMER MPT ile ortaya çıkan Ultra-Güçlü Başlık, Dairesel Point ve Dairesel Lineer atış yapabilen ilk teknolojidir. Farklı derinlikte kartuşları ile dairesel atışları uygulamayı kolaylaştırıp kalitesini arttırırken aynı zamanda tedavi süresini azaltır.

5

Ameliyatsız Yüz Germe

HIFU tarafından tetiklenen yüzdeki kolajen yenilenmesi, dermal ve yüzeysel kas aponevroz sistem (SMAS) katmanlarını ısıtarak gerçekleşir. Bu katmanlar, kan pıhtılaşması, yara kasılmaları ve yeni kolajenin daha sıkı dizilmesi gibi ayrı aşamalardan geçer, bu da kırışıklıkları ve cilt sarkmasını azaltmaya yardımcı olur.

6

Son Teknoloji Atış Modları

ULTRAFORMER MPT, hem point hem de çift yönlü lineer point atış yapabilir. Bu şekilde Ultraformer MPT yalnızca tedavi süresini azaltmakla kalmaz, aynı zamanda tedavi kalitesini de en üst düzeye çıkarır.

ULTRAFORMER MPT

TEDAVİLER & BAŞLIKLAR

Yeni_baslik

Yüz Germe

Sıkılaştırma

Çoklu Atım Modları

Vücut Şekillendirme

Yağ Azaltma

Çok İşlevli ve Çok Derinlikli

Yüz ve Vücut İçin Uygulama

Etkili ve Daha Az Ağrılı

Çoklu Derinlikli Kartuşlar

Kısa Tedavi Süresi

Ergonomik Dizayn

Kesin Etki ve Derinlik