3D

• Aynı anda Diode Lazer Emisyonu
• Tek seferde Max Derinlik
• Kontrollü Dinamik Soğutma Sistemi

Dinamik Soğutma Kontrolü

Kararlı safir soğutma sistemi, doku hasarını korumaya ve azaltmaya yardımcı olur. Temas sıcaklığı 5°C/0°C/-5°C

Büyük Atım Modu

Geniş bir ışınlama alanıyla enerjiyi hızlı bir şekilde iletir. Tedavi alanı 11x24mm

Pedal ve Tetik Kontrolü

Kullanıcının rahatlığına göre iki tür ışınlama seçin. Pedal/Tetik.

N.CORE 3D

EPİLASYONDA ÜÇ BOYUT

1

N.Core 3D

3 farklı dalga boyunu cildin 3 farklı derinliğine stabil ve kontrollü bir biçimde odaklar. Geniş ve daima soğuk olan başlık yüzeyi ile konforlu kullanım sağlar. Kullanımı kolay menü ile uygulayıcı dostudur.

2

Epilasyon

Aynı anda 755, 808, 1064nm diode lazer enerjisini 3 farklı derinliğe göndererek daha fazla etki ve daha kısa sürede konforlu epilasyon yapmak için tasarlanmış son teknoloji bir cihazdır.

3

İkili Mod

Intensive Mod, güçlü enerji derin hedefe hiç beklemeden ve hızlı bir şekilde gönderilir. Hastanın cilt şartlarına ve yüz yapısına göre tedavi merkezde ve gerekli bölgede gerçekleştirilir. Dinamik Mod, sabit enerji transfer eder ve yumuşak bir ısı sağlanır. Intensive Mod ile kombin edilerek sinerjik bir etki sağlanır.

4

Dinamik Soğutma Kontrolü & Güvenlik

Stabil safir kontak soğutma sistemi ile epidermal cilt dokusunun zarar görmemesini sağlar. Stabil safir kontak soğutma sistemi sıcaklık enerjisinin aktarımı sırasında görülebilecek yanık gibi yan etkileri azaltarak güvenli prosedürleri sağlar.

5

Büyük Ebatlı Spot ve Hız

Tedavi süresinin azaltır ve geniş spot ebatı ile daha hızlı enerji gönderimini sağlar. Derin enerji uygulaması optik aksiyon ile artırılır, böylece hedeflenen derinliğe enerji pürüzsüzce gönderilir.

6

3D Core Lifting

Lifting modu cilt sıcaklığı lazer enerjisi ile 38°C – 40°C ısıtılır ve üç farklı dalga boyundaki derinlikte kolahen ve elastin hücrelerini uyarır. Hastanın cildine bağlı olarak oluşan enerji ve ışın metodu ile cildin derinliklerinde sıcaklık dokularını güçlendirir ve iyileştirir.

N.CORE 3D

ENDİKASYONLAR

ncore_cihazsag

4 Mevsim Uygulanabilir

Tüm Cilt Tiplerine Uygulanabilir

Tüm Kıl Tiplerine Uygun

Hızlı ve Kesin Çözüm

Tetik ve Pedal Kullanımı

Güçlü Soğutma Sistemi

Geniş Spot Ebatı

İkili Mod