Veloce BBL Nedir?

Geniş Bant ışık teknolojisi ikili Xenon lamba sayesinde düşük enerji ile cilt altına etki edebilen ve farklı nanometrelik filtreleri sayesinde birçok cilt probleminde etkin olarak kullanılan bir ışık sistemidir. Bu sistem yoğun ve hassas darbeli bir ışık atımı yaparak tedavinin oldukça hızlı ve etkili olmasını sağlar.

Veloce BBL Teknolojisinin 3 Önem Özelliği

– Geniş alan atış özelliği
– Güçlü Soğutma Fonksiyonu
– Çift lamba teknolojisi

Geniş Alan Atış Özelliği

Veloce BBL daha yüksek güvenlikli yapısı ile çok daha etkili bir tedavi için doğru işlem alanını sağlayan geniş alan atış teknolojisine sahiptir.

VELOCE BBL daha yüksek güvenlikli yapısı ile çok daha etkili bir tedavi için doğru işlem alanını sağlayan geniş alan atış teknolojisine sahiptir.

VELOCE BBL

İKİLİ XENON LAMBA TEKNOLOJİSİ

1

İkili Xenon Lamba Teknolojisi

Stabil enerji ve kesinlik için sistemin çok önemli rolü vardır. Çünkü her lamba sadece ihtiyaç duyulan enerjinin yarısını kullanır. Bu özellik minimum bakım maliyeti ile birlikte en dayanıklı cihazlardan biri yapar.

2

Spot Bloklar

Hedeflenen alanda hiçbir zarar vermeden kesin tedavi ihtiyacınız olan her şeyi sağlar. Tedavi çok beklemeden çabuk iyileşme ile daha etkili ve verimli olacaktır.

3

Hızlı Atış Sistemi

Veloce BBL (Geniş Bant Işık) Hızlı teknolojisi ile ayarlanan bir ışık gücünü maksimum 320ms`ye bölerek atışın tamamı süper yüksek hızda kayıpsız oluşmaktadır. Toplam enerji 1080J (180W/sn. ve 20Hz`de sürekli işlem yapılır. Standart ve opsiyonel odak başlıkları ile kontrollü spot atışları sağlar.

4

Güçlü Soğutma Kontrolü

Kontak soğutmalı güçlü safir başlık, cilt yüzeyini tüm tedavi süresince soğuk ve güvenli tutar.

5

Akıllı Multi Atış ile Kusursuz ve Odaklı Enerji Kontrolü

Ultra-hızlı atış modunda bile stabil enerji ve odaklı lazer çıkışı ile yüksek enerji yayılımı, maksimum tedavi etkisi sağlar. Opsiyonel olan NT800 ve PW500 filtreler ile geniş bir tedavi olanağı sunar. 8 farklı akıllı filtre modeliyle birçok cilt problemini tedavi eder.

6

Hızlı İşlem Özelliği

45x15mm başlığı ile en geniş spot büyüklüğüne sahip cihazlardan biridir. Saniyede 1,080j enerjiyi iletmesi ile yüksek ve yoğun güce sahiptir. Bu sayede tedavi daha hızlı gerçekleşir ve istenilen sonuca kısa sürede ulaşılır.

VELOCE BBL

ENDİKASYONLAR

veloce-cihaz

Genel Pigmente Lezyonlar

Çil Tedavisi

Lentigo

Melazma

Vasküler Lezyonlar

Telanjiektazi

Poikiloderma

Eritem

Cilt Gençleştirme

Cilt Sıkılaştırma

Akne & Akne Rozasea

Aktif Akne

Rozasea

Cilt Tonlama

Epilasyon

Fotodinamik Tedavi ( PDT)

VELOCE BBL HAKKINDA

UZMAN GÖRÜŞLERİ

KONUNUN UZMANI

DOKTORLAR NE DİYOR?