Q-Switched Nd:YAG Lazer

532nm dalga boyunda 6 çoklu darbe ile tek bir platformda hem AKTİF hem de PASİF Q anahtarlama modları sunan dünyanın ilk Nd:YAG lazeri.

Çeşitli Tedaviler

CuRAS Hybrid, çeşitli modları, 3 farklı teknolojik başlıkları ve 1064/532nm dalga boyları ile oldukça geniş bir uygulama yelpazesine olanak sağlar.

Tedavi Hızı

10 mm’lik daha büyük spot boyutu ve 15Hz yüksek tekrarlama hızı ile çalışmanın avantajı, şaşırtıcı derecede hızlı bir tedavi süresi sunmaktadır.

A6 & K6 Modu

Düzenli aralıklarla atım yapmak için yeni modlar.

CURAS HYBRID

Q-SWITCHED ND:YAG LAZER

1

Yeni Jenerasyon Q-Switched Nd:YAG Lazer

Yenilenen CuRas Hybrid, geliştirilmiş 532nm ve 1064nm lazer çıkışı ile cilt yüzeyinde, derinin en alt katmanlarına kontrollü ve stabil kesintisiz enerji iletimi yapar. Bu şekilde alınan sonuçların verimliliğini artıran Curas Hybrid, yeni nesil Q-switched-Nd:YAG lazer sistemidir.

2

Teknoloji

Üstün enerji stabilitesi sağlar ve tek bir Q-switched Nd:YAG platformunda tüm pigmentli lezyonlar ve dövme renklerinin çıkarılması için 1064/532nm ve 585/650nm olmak üzere birden fazla dalga boyu ile gerçek yüksek tepe gücü olan 1.3J sunar.

3

Zoom-Collimation Başlık

Bu Başlık, 1 mm aralıklarla 2 mm ila 10 mm arasında ayarlanabilir ve genellikle uzaktan hassas enerji iletimi için kullanılır.
– Epidermal ve Dermal Pigmentasyonlar

4

Zoom-MLA Başlık

Bu Başlık, enerji yoğunluğuna bağlı olarak 85 dot iletir ve L15, L25 veya L35 seçilerek odaklanmış enerjiyi istenen cilt katmanına iletir.
– Yara, Cilt Yenilemesi, Melazma ve Tonlama

5

DOE Başlık

Bu Başlık, enerjiyi 48 adet 5x5mm noktaya homojen bir şekilde iletmek için bir DOE lensi kullanır.
– Termal Etki Tedavisi

CURAS HYBRID

ENDİKASYONLAR

curas_hybrid_cihaz-500x1000

Dövme Silme

Pigmentli Lezyonlar

Melazma

Tüy Sarartma

Cilt Yenileme, Cilt Tonlama

Güneş ve Yaşlılık Lekeleri

Epidermal ve Dermal Lekeler

Tırnak Mantarı

Cafe Au Lait (Kahve Lekesi)

Karbon Peeling

Soft Peeling