Otomatik Dairesel Hareket ve Vibrasyonlu Vücut Başlığı

Patentli otomatik dairesel başlık uygulamada rahatlık sağlar. Özellikle büyük bölgesel uygulama konforu sağlar.

Seçilebilir Cilt Derinliği

İki değişik derinlik seçme opsiyonu işlem uygulanan kişinin cilt durumuna bağlı olarak ideal işlem etkinliğini mümkün kılar.

Çoklu Atış Modu

Güvenli olarak termal enerjiyi hedeflenen alana ısı oluşturarak, atışlar arası düşük enerjiyle uygular.

Vibro Konfor Modu

Vibro rahatlık modu ile bölgesine direkt ısı hissini azaltmak, oto mekanik dalga aracılığıyla sağlanır. İşlem sırasında kişinin rahatlığını sağlar.

TORR RF

YENİ NESİL ÇOK DALGALI RF TEKNOLOJİSİ

1

Torr Rf Nedir?

Torr RF, doğrudan lipoliz ve dermal kolajen rejenerasyonu ile cilt sıkılaştırma kullanan yüz ve vücut şekillendirmeye yönelik, non-invaziv RF enerji tabanlı estetik bir cihazdır. TORR RF, daire elektrotlarında çok sayıda RF enerji akışı üreterek hacimsel termal ısıtma oluşturabilen, enerji dağıtımında yenilikçi bir yöntem olan Çok Dalga RF Teknolojisine sahiptir.

2

Çoklu Başlık Seçeneği

Torr Rf ideal şekillendirme sıcaklığını işlem bölgesine bağlı olarak farklı başlık seçenekleri ile 1.5mm`den 10mm`ye kadar değişik derinliğe uygulanması için özel olarak tasarlanmış termal ısı kontrollü başlıklara sahiptir.

3

Gerçek Zamanlı Termal Isı Kontrolü

Gerçek zamanlı sıcaklık kontrol fonksiyonu, cildin sıcaklığını sürekli olarak izleyerek optimal ısıtmanın homojen ve güvenli bir şekilde yönetilmesine olanak tanır.

4

Nasıl Çalışır?

Torr RF enerjisi, etkili enerji dağıtımı için tüm tedavi bölgesine eşit bir şekilde yayılmak üzere birden fazla elektrot arasında aynı anda ve homojen bir şekilde hareket eder. Bu gelişmiş enerji dağıtım teknolojisi, diğer yaygın RF sistemlerinin aksine, göreceli olarak düşük çıkış gücüyle iki farklı hedef derinliğine termal enerjiyi etkili bir şekilde odaklamayı mümkün kılar.

5

Çok Dalgalı RF Teknolojisi

Bu benzersiz Çok Dalgalı RF teknolojisi, deri altı veya dermal katmanı hedef alan istenen tedavi bölgesine bağlı olarak birden fazla elektrot arasındaki enerji akışını kısa ve uzun yolda kontrol edebilir. Ayrıca, 55 watt’lık düşük çıkış gücüyle hedef bölgeye daha verimli hacimsel termal ısıtma sağlanmasına olanak tanır ve soğutma olmadan tüm tedaviyi çok daha yumuşak ve güvenli hale getirir.

TORR RF

ENDİKASYONLAR

tor_cihazsag

Cilt ve Vücut Sıkılaştırma

Göz Çevresi

Bölgesel Yağ Azaltma

Selülit Azaltma

Kırışıklık Azaltma

Gıdı Toparlama

Jinekomasti

HA Dolgu (Dolgu Eritme)